Deníček

Vracia sa stara adminka

13. ledna 2010 v 14:54 | Kikuška
Ahojte prepáčte že som tu straaaaaaaašne dlho nebola asi tristvrte roka ale nemala som internet a v skole nechodievame na pocitace... Ale hlavne je ze sa vraciam :D sice tu nebude tolko clankov ako predtym ale posnazim sa aby ich tu bolo za mesiac najmenej 100 :D

Zase se to opakuje

23. října 2009 v 13:34 | Pavla
Ahoj, po dlouhé době Vám opět píšu, protože spolumajitel zase odešel. Nebudu to něják zbytečně rozpitlávat. Mě to furt nebaví, proto se vás ptám mám skončit úplně s tímto blogem?
Kdyby sjte se mě chtěli na něco zeptat tak pište sem. Možná někomu dám i na sebe kontakt tak pá

Ano x Ne

No pro dnešek toho mám tak akorát

10. října 2009 v 18:06 | Pavla
Mě asi praskne hlava furt se hádám přes icq. Nemám na nic náladu ani na blog, asi se domluvím s někým ať bude hlídat blog a já si dám od všeho pohov OMG OMG OMG já se picnu a sb promiňte, nevím kdy Vás oběhnu nevím kdy tu budu, prostě nevím nic.
Avatar by: photo-graphic-shoot.blog.cz

Dnes tu nic nebude

6. října 2009 v 19:23 | Pavla
Ahojky dneska tu nic nebude nemám náladu zítra vše napravím + oběhnu sb tak pá

-V-Y-S-V-Ě-T-L-E-N-Í + D-L-E-Ž-I-T-É I-N-F-O

29. září 2009 v 17:13 | Pavla
Ahoj. Chtěla bych Vám něco říct. No nwm jak začít... No asi začnu tím, že mě blog baví čím dál míň, je škola a prostě mě v poslední době všechno štve. No neřešte. Takže teď něco okolo blogu:

Pro sbénka

24. září 2009 v 17:47 | Pavla
Ahoj já vím že jsem v tomto vás oběhla jen jednou ale prostě jsem v devátý třídě a nestíhám. Takže vás oběhnu zítra a ještě o víkundu. A o víkendu napíšu v jakých dnech můžete vidět mé komentáře na Vaších blogách. with love Miss star Van

Prodnešek tu nebudu

19. září 2009 v 7:55 | Pavla
Ahoj, tak já dneska jedu pryč. Články jsem už nový nenašla a sb obešla včera. Ještě dodělávám nový seznam affs.
Včera jste to tak trošku nepochopili s těma písničkama, ta Lady Gaga byla jen příklad, ale může být i na příklad .... Amy Mcdonald to je mi jedno všechny kteří patří do skupiny POP. Můžete mi nějáký napsat????

Pomóc! :D

18. září 2009 v 17:17 | Pavla
Ahoj prosím pomóc! Včera jsem si smazala všechno z karty z mobilu (samo že omylem) a já newm co dál měla jsem tam straštně moc music a teď tam mám......... Pls nechcete mi napsat nějáký písničky ??? Novější jako je lady Gaga..... ?????

New dessing

17. září 2009 v 19:15 | Pavla
Ano konečně po dlouhé době tu mám desing! Hledala jsem ho opravdu straštně dlouho, ale našla jsem Strangeba z blogu: http://we-all.blog.cz/ . Udělal mi ho úplně skvěle, dlouho jsem tu neměla tak dokonalej dessing a zvykejte se bude tu dlouho. Moc ti za něj děkuju.
P.S. Musím ještě dodělat seznam affs, tak se affska nedivtem že tu mám ještě ten starej.

Za bleskovku

8. září 2009 v 18:42 | Pavla
Tak toto je cenka za bleskovku. Děkuju je moc pěknej.
 
 

Reklama